Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bilance vzájemných zápasů starších žáků AFK LoKo Chomutov s jednotlivými soupeři. Započítány jsou všechny mistrovské duely + severočeský pohár.

VÝSLEDKY JSOU VEDENY OD SEZÓNY 2002/2003!
(* ze sezony 2006/2007 nedochované výsledky, pokusíme se najít)

  BILANCE SKÓRE nejvyšší výhra
(sezóna)
nejvyšší prohra
(sezóna)
výsledky
(od nejnovějších)
1. FC Dubí

1-1-6

9:27 3 : 2
(08/09)
0 : 6
(16/17)
2:5; 3:3; 0:6; 0:4; 0:3;
3:2; 1:4
1. FC Spořice 3-0-0 17:2 7 : 0 - (dopň)
1. SK Jirkov 3-2-5 11:29 4 : 0
(10/11)
0 : 14 4:0; 0:0;  (dopň)

ASK Lovosice

0-0-1 1:4 - 1 : 4
(16/17)
1:4
FAŠV Varnsforf 0-0-2 1:17 - 1 : 12
(10/11)
0:5; 1:12

(FC) Junior Chomutov

4-3-13 24:93 5 : 0
(04/05)
0 : 16
(15/16)
4:8; 2:1; 0:15; 0:16; 0:10
1:15; 0:2; 0:4; 0:6; 3:0;
0:3; 5:0; 0:3; 3:3; 0:0;
 (dopň)
FK Baník Most

0-0-1

0:5 - 0 : 5
(11/12)
0:5
FK Bílina

4-2-8

27:52 5 : 1
(16/17)
1 : 12
(15/16)
0:0; 2:1; 3:2; 5:1; 0:11;
2:7; 1:12; 1:4; 3:2; 2:3;
3:3; 0:2; 0:4;  (dopň)
FK Čechie Hrušovany

2-0-0

25:0 14 : 0
(07/08)
- 11:0; 14:0
FK ČL Neštěmice

1-0-5

2:20 2 : 1
(10/11)
0 : 7
(12/13)
0:7; 0:2; 0:3; 0:3; 2:1;
0:4

FK Duchcov

0-1-1 6:7 - 4 : 5
(16/17)
4:5; 2:2
FK Jirkov - Kyjice

3-1-0

22:0 15 : 0
(07/08)
- 0:0; 1:0; 15:0; 6:0
FK Junior Děčín

1-2-0

7:2 5 : 0
(16/17)
- 5:0; 0:0; 2:2
FK Klášterec nad Ohří

5-0-1

22:11 5 : 1 1 : 2 7:5; 4:1; (dopň)
FK Litoměřice

1-1-4

6:17 2 : 1
(12/13)
1 : 5
(12/13)
1:5; 2:1; 2:5; 0:3; 1:1;
0:2
FK Litvínov

0-4-10

5:95 - 0 : 24
(15/16)
2:4; 0:15; 1:11; 0:5; 0:16;
1:9; 0:24; 1:9; 1:5; 1:2;
0:6; 1:1; 0:1; (dopň)
FK Louny

0-1-11

16:61 - 0 : 10
(15/16)
0:1; 0:3; 4:4; 0:6; 0:5;
0:10; 1:3; 3:4; 0:4; 2:5;
2:7; 4:9
FK Postoloprty
(17-18 FKP/Dobroměřice)

9-0-1

50:16 11 : 2
(17/18)
0 : 4 3:2; 11:2; 3:1; 9:1; 7:0;
1:0; (dopň)
FK SIAD Souš

2-0-2

9:7 3 : 1 1 : 3 (dopň)
FK Slavoj Žatec

6-2-13

35:73 8 : 2 0 : 12
(15/16)
9:4; 2:1; 2:0; 0:3; 2:5;
0:12; 1:8; 1:7; 0:8; 2:6;
0:2; 0:5; 0:2; 0:0; 1:2;
(dopň)
FK Slovan Jirkov

0-1-3

6:10 - 0 : 2
(04/05)
3:4; 2:2; 0:2; 1:2
FK Tatran Kadaň

7-0-13

36:54 8 : 3
(16/17)
0 : 7
(12/13)
4:0; 8:3; 4:1; 3:1; 1:6;
4:3; 2:6; 0:7; 1:7; 1:4;
0:2; 1:2; 0:3; 0:1; 0:1;
(dopň)
FK Ústí nad Labem

0-0-2

3:6 - 1 : 3
(10/11)
1:3; 2:3
FK Vroutek

2-0-1

14:8 7 : 0 0 : 6 7:2; 0:6; 7:0
FŠ Most

1-2-1

14:17 7 : 4
(04/05)
1 : 6
(05/06)
(dopň)
Hvězda Trnovany

0-1-1

5:7 - 0 : 2
(08/09)
5:5; 0:2
Jiskra Kovářská

5-0-1

32:6 10 : 0
(03/04)
1 : 3
(03/04)
(dopň)

Mostecký FK

2-1-5

14:38 6 : 0
(17/18)
0 : 10
(15/16)
5:2; 6:0; 0:8; 0:1; 3:3;
0:5; 0:9; 0:10
SFK Meziboří

1-0-1

7:4 6 : 0
(08/09)
1 : 4
(08/09)
1:4; 6:0
SK Cítoliby

2-0-0

10:0 6 : 0
(10/11)
- 4:0; 6:0
SK Černčice

2-1-1

7:7 2 : 0
(10/11)
0 : 3
(10/11)
0:3; 2:0; 2:1; 3:3

SK Ervěnice Jirkov

7-2-7 44:38 14 : 0 0 : 9
(15/16)
3:1; 4:1; 0:9; 0:3; 1:7;
1:1; 4:1; 0:0; 3:0; 2:1;
? (dopň
)
SK Havran Kryry

1-0-1

7:1 7 : 0
(09/10)
0 : 1
(09/10)
7:0; 0:1
SK Kopisty

7-0-1

33:10 9 : 1
(08/09)
3 : 4
(05/06)
2:1; 2:0; 9:1; 6:1; 3:4;
3:1; 5:1; 3:1
SK Roudnice nad Labem

0-0-4

2:10 - 0 : 4
(12/13)
1:2; 0:4; 1:2; 0:2
SK Sokol Brozany

2-1-4

8:18 5 : 1
(16/17)
1 : 8
(11/12)
5:1; 0:4; 0:0; 1:8; 0:3;
0:1; 2:1

SK Strupčice

1-0-0 3:1 3 : 1
(17/18)
- 3:1
Slavoj Droužkovice

3-1-0

21:3 7 : 0
(03/04)
- 3:3; 7:0; 6:0; 5:0
Slovan Vejprty

5-0-1

54:2 17 : 0
(07/08)
1 : 2
(07/08)
10:0; 13:0; 17:0; 8:0; 1:2;
5:0
Sokol Bečov

1-0-1

3:4 1 : 0
(05/06)
2 : 4
(05/06)
1:0; 2:4
Sokol Košťany

3-1-4

16:18 4 : 1
(12/13)
1 : 6
(11/12)
1:2; 1:1; 3:0; 1:3; 4:1;
3:1; 2:4; 1:6
Sokol Otvice

4-0-0

18:3 7 : 1
(03/04)
- 7:1; 3:1; 5:0; 3:1
Sokol Údlice

7-0-1

29:4 6 : 0
(03/04 a 07/08)
0 : 2
(09/10)
0:2; 3:0; 6:0; 4:0; 4:0;
3:2; 4:0; 5:0

Sokol Vilémov

2-0-0 6:1 4 : 0
(10/11)
- 4:0; 2:1

Tatran Podbořany

3-2-3 12:8 7 : 1
(12/13)
0 : 3
(09/10)
7:1; 2:0; 0:3; 0:2; 0:1;
0:0; 1:0; 2:1

TJ Krásný Dvůr

2-2-2 7:13 3 : 1
(09/10)
0 : 6
(05/06)
3:1; 1:1; 0:0; 2:1; 0:6;
1:4

TJ Krupka

2-0-2 10:9 6 : 1
(12/13)
0 : 5
(08/09)
3:0; 6:1; 0:5; 1:3

TJ Panenský Týnec

2-0-0 36:1 28 : 0
(10/11)
- 28:0; 8:1

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA