Jdi na obsah Jdi na menu
 


LFS 2016 - Jizerkiáda

14. 8. 2016
JIZERKIÁDA 2016
pořadí příjmení a jméno bodů
1.  KOSTELEJ Jiří 29
2.  CERMAN Alex 38
3.  ADAMICZKÝ Josef 45
4.  POCHMAN Matěj 52
5.  VRÁNA Jakub 64
6.  HOUDEK Tomáš 72
7.  CHARVÁT Radek 86
8.  LEV Matyáš 88
9.  FOLWARCZNY David 89
10.  FRYČOVÁ Tereza 96
11.  POKORNÁ Nela 103
12.  ARLT Dominik 106
   LEBDUŠKA František 106
14.  SCHLÖGL Vojtěch 111
15.  REKTOR Aleš 122
VÝBĚH NA ŠPIČÁK
pořadí příjmení a jméno čas (v min.)
1.  ADAMICZKÝ Josef 9:37
2.  CERMAN Alex 10:25
3.  FOLWARCZNY David 11:51
4.  SCHLÖGL Vojtěch 12:22
   VRÁNA Jakub 12:22
6.  REKTOR Aleš 12:32
7.  ARLT Dominik 12:35
8.  LEV Matyáš 12:46
9.  POKORNÁ Nela 12:49
10.  POCHMAN Matěj 13:16
11.  HOUDEK Tomáš 13:25
12.  KOSTELEJ Jiří 13:36
13.  FRYČOVÁ Tereza 13:48
14.  LEBUDŠKA František 14:22
15.  MATOUŠEK Daniel 14:59
16.  CHARVÁT Radek 15:13
ČLUNKOVÝ BĚH
pořadí příjmení a jméno čas (v sec.)
1.  KOSTELEJ Jiří 10,33
2.  ADAMICZKÝ Josef 10,39
3.  POCHMAN Matěj 10,62
4.  CERMAN Alex 10,73
5.  VRÁNA Jakub 10,75
6.  CHARVÁT Radek 10,90
7.  HOUDEK Tomáš 10,94
8.  LEV Matyáš 11,05
9.  LEBDUŠKA František 11,10
10.  MATOUŠEK Daniel 11,28
11.  ARLT Dominik 11,35
12.  SCHLÖGL Vojtěch 11,38
13.  FRYČOVÁ Tereza 11,48
14.  POKORNÁ Nela 11,52
15.  FOLWARCZNY David 11,71
16.  REKTOR Aleš 12,30
SED - LEH
pořadí příjmení a jméno počet za minutu
1.  KOSTELEJ Jiří 57
2.  HOUDEK Tomáš 56
3.  VRÁNA Jakub 55
4.  CERMAN Alex 54
5.  CHARVÁT Radek 50
   FOLWARCZNY David 50
7.  MATOUŠEK Daniel 49
   POCHMAN Matěj 49
9.  SCHLÖGL Vojtěch 48
10.  FRYČOVÁ Tereza 47
11.  POKORNÁ Nela 45
12.  ADAMICZKÝ Josef 44
13.  ARLT Dominik 43
   LEV Matyáš 43
15.  REKTOR Aleš 40
16.  LEBDUŠKA František 39
SKOK Z MÍSTA
pořadí příjmení a jméno délka (v cm)
1.  POCHMAN Matěj 210
2.  CERMAN Alex 207
3.  KOSTELEJ Jiří 206
4.  HOUDEK Tomáš 194
5.  ADAMICZKÝ Josef 188
6.  VRÁNA Jakub 187
7.  FRYČOVÁ Tereza 186 (184)
8.  POKORNÁ Nela 186 (176)
9.  ARLT Dominik 185
10.  CHARVÁT Radek 179
11.  LEV Matyáš 177
12.  LEBDUŠKA František 172
13.  SCHLÖGL Vojtěch 165
14.  FOLWARCZNY David 164
15.  REKTOR Aleš 156
VÝSKOK NA LAVIČKU - SNOŽMO
pořadí příjmení a jméno počet za minutu
1.  HOUDEK Tomáš 63
2.  KOSTELEJ Jiří 57
3.  CERMAN Alex 56
4.  FRYČOVÁ Tereza 51
   LEV Matyáš 51
   VRÁNA Jakub 51
7.  ADAMICZKÝ Josef 47
8.  LEBDUŠKA František 45
9.  CHARVÁT Radek 44
10.  FOLWARCZNY David 43
   POCHMAN Matěj  43
12.  POKORNÁ Nela 42
13.  SCHLÖGL Vojtěch 37
14.  REKTOR Aleš 36
15.  ARLT Dominik 31
PANENKY
pořadí příjmení a jméno počet
1.  REKTOR Aleš 52
2.  KOSTELEJ Jiří 46
3.  ADAMICZKÝ Josef 41
4.  LEBDUŠKA František 40
5.  FRYČOVÁ Tereza 39
6.  CHARVÁT Radek 36
7.  HOUDEK Tomáš 28
8.  FOLWARCZNY David 22
9.  POCHMAN Matěj 19 (18)
10.  SCHLÖGL Vojtěch 19 (5)
11.  CERMAN Alex 17
12.  POKORNÁ Nela 15
13.  ARLT Dominik 12
14.  LEV Matyáš 11 (9)
15.  MATOUŠEK Daniel 11 (7)
16.  VRÁNA Jakub 9
HLAVIČKY
pořadí příjmení a jméno počet
1.  POCHMAN Matěj 10
2.  CERMAN Alex 9
3.  CHARVÁT Radek 8
4.  KOSTELEJ Jiří 7 (6)
5.  FOLWARCZNY David 7 (5)
6.  ADAMICZKÝ Josef 7 (4)
7.  LEBDUŠKA František 7 (3)
8.  ARLT Dominik 6
9.  POKORNÁ Nela 5 (4)
10.  LEV Matyáš 5 (3)
   REKTOR Aleš  5 (3)
12.  HOUDEK Tomáš 4 (4,3)
   VRÁNA Jakub 4 (4,3)
14.  FRYČOVÁ Tereza 4 (3,3)
15.  SCHLÖGL Vojtěch 3
AUTOVÉ VHAZOVÁNÍ
pořadí příjmení a jméno vzdálenost (v metrech)
1.  KOSTELEJ Jiří 21,50
2.  CERMAN Alex 19,15
3.  FOLWARCZNY David 17,00
4.  POCHMAN Matěj 16,60
5.  VRÁNA Jakub 14,75
6.  ADAMICZKÝ Josef 14,40
7.  LEV Matyáš 14,00
8.  HOUDEK Tomáš 13,80
9.  POKORNÁ Nela 13,43
10.  LEBDUŠKA František 13,40
11.  FRYČOVÁ Tereza 13,00
12.  CHARVÁT Radek 12,65
13.  ARLT Dominik 11,10
14.  SCHLÖGL Vojtěch 10,70
15.  REKTOR Aleš 0,00
SPRINT
pořadí příjmení a jméno čas (v sec.)
1.  ADAMICZKÝ Josef 14,77
2.  KOSTELEJ Jiří 14,92
3.  CERMAN Alex 15,12
4.  POCHMAN Matěj 15,30
5.  VRÁNA Jakub 15,51
6.  HOUDEK Tomáš 15,56
7.  LEV Matyáš 15,77
8.  FRYČOVÁ Tereza 16,03
9.  CHARVÁT Radek 16,09
10.  ARLT Dominik 16,34
11.  POKORNÁ Nela 16,41 (16,62; 16,55)
12.  SCHLÖGL Vojtěch 16,41 (16,62; 16,72)
13.  LEBDUŠKA František 16,44
14.  FOLWARCZNY David 16,81
15.  REKTOR Aleš 18,12
PŘEKÁŽKOVÝ BĚH
pořadí příjmení a jméno čas (v sec.)
1.  KOSTELEJ Jiří 31,91
2.  ADAMICZKÝ Josef 32,07
3.  POCHMAN Matěj 32,76
4.  VRÁNA Jakub 32,87
5.  CERMAN Alex 32,95
6.  LEV Matyáš 33,18
7.  ARLT Dominik 35,21
8.  POKORNÁ Nela 35,82
9.  SCHLÖGL Vojtěch 35,87
10.  CHARVÁT Radek 35,94
11.  FRYČOVÁ Tereza 35,99
12.  FOLWARCZNY David 36,81
13.  LEBDUŠKA František 36,90
14.  HOUDEK Tomáš 37,00
15.  REKTOR Aleš 39,82
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA