Jdi na obsah Jdi na menu
 


LoKo CUP

pro zobrazení webových stránek turnaje klikni ZDE

LoKo CUP 2017 v kategorii U15 proběhne 16.12.2017.

LoKo CUP 2016 v kategorii U19 proběhne 23.12.2017.

 

Nejlepší čtyřka jednotlivých turnajů:

ročník /kategorie/ 1. 2. 3. 4.
8. LoKo CUP 2016 U19 SK Petřín Plzeň TJ Lomnice SK Ervěnice AFK LoKo
7. LoKo CUP 2015 U19 SK Ervěnice AFK LoKo "B" FK Újezd AFK LoKo "A"
6. LoKo CUP 2014 U19 AFK LoKo "B" AFK LoKo "A" FK Újezd Tatran Rakovník
5. LoKo CUP 2013 U19 AFK LoKo "B" TJ Lomnice Sokol Dolany AFK LoKo "A"
4. LoKo CUP 2012 U19 AFK LoKo "B" FK Braňany Sokol Údlice AFK LoKo "A"
3. LoKo CUP 2011 U19 FK Bílina AFK LoKo "B" FK Braňany TJ Lomnice
 
8. LoKo CUP 2016 U15 Mostecký FK U15 ČL U. Beroun "B" ČL U. Beroun "A" FK SEKO Louny "A"
7. LoKo CUP 2015 U15 VfB F.Chemniz Baník Most "B" Baník Stříbro Baník Most "A"
2. LoKo CUP 2010 U15 SK Rakovník Slavoj Žatec Košťany AFK LoKo "A"
1. LoKo CUP 2009 U15 AFK LoKo "A" Neštěmice Klášterec AFK LoKo "B"

 

 

 

 

Příspěvky

U15: Oba celky LoKo nezvládli čtvrtfinále, na LoKo CUPu letos končí na 6. a 7. místě, zvítězil Mostecký FK

17. 12. 2016

LoKo CUP 2016 - kategorie U15

1. Mostecký FK U15, 2. ČL Union Beroun "B", 3. ČL Union Beroun "A", 4. FK SEKO Louny "A", 5. Mostecký FK U14, 6. AFK LoKo U14, 7. AFK LoKo U15, 8. 1FC Dubí, 9. FK Slavoj Žatec, 10. TJ Vaňov, 11. FK SEKO Louny "B", 12. SK Kročehlavy

Nej. brankář: V. Hasil (Louny A); Nej. střelec: R. Novák - 6 gólů (Most U15); Nej. hráč: A. Cerman (LoKo U14)

 

LoKotka nezvládla penaltový rozstřel, dvě vítězství a pevné nervy stačili Ervěnicím na prvenství

27. 12. 2015

LoKo CUP 2015 - kategorie U19

1. SK Ervěnice - Jirkov, 2. AFK LoKo "B", 3. FK Újezd nad Lesy, 4. AFK LoKo "A", 5. TJ OSS Lomnice, 6. SK Tetín, 7. TJ Sokol Košťany, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. FK Loučeň 1893, 11. TJ Sokol Údlice, 12. TJ SKK Hovorčovice

Nej. brankář: E. Novák (Chvatěruby); Nej. střelec: O. Štursa - 7 gólů (Lomnice); Nej. hráč: O. Štursa (Lomnice)

 

LoKo CUP 2015 ovládla v kategorii U15 Fortuna Chemnitz, nejlepším brankářem Radek Charvát

19. 12. 2015

LoKo CUP 2015 - kategorie U15

1. VfB Fortuna Chemnitz, 2. FK Baník Most "B", 3. Baník Stříbro, 4. FK Baník Most A", 5. AFK LoKo "A", 6. AFK LoKo "B", 7. TJ Vaňov, 8. SK Kročehlavy, 9. AFK LoKo "C", 10. TJ Sokol Košťany

Nej. brankář: R. Charvát (LoKo B); Nej. střelec: Z. Holdy - 7 gólů (Most B); Nej. hráč: A. Demeter (Stříbro)

 

Zlatý hattrick!...aneb pozvánka na LoKo CUP 2015

8. 12. 2015

LoKo CUP 2014

1. AFK LoKo "B", 2. AFK LoKo "A", 3. FK Újezd nad Lesy, 4. Tatran RAKO Rakovník, 5. TJ Sokol Dolany, 6. TJ Sokol Údlice, 7. TJ VČSA Ervěnice U17, 8. AFK LoKo U17, 9. TJ Sokol Košťany, 10. TJ Olympie Kožlany

Nej. brankář: T. Herčík (Újezd); Nej. střelec: J. Chmelan - 10 gólů (LoKo B); Nej. hráč: A. Vrána (Rakovník)

 

Dorostenci obhájili prvenství na LoKo CUPu, mladíci senzačně čtvrtí!

14. 12. 2013

 1. AFK LoKo "B", 2. TJ OSS Lomnice, 3. Sokol Dolany, 4. AFK LoKo "C", 5. FK Louny U17, 6. FK Klášterec, 7. Tatran RAKO Rakovník, 8. Olympie Kožlany, 9. Sokol Údlice, 10. AFK LoKo "A"

Nej. brankář: T. Gruncl (Dolany); Nej. střelec: T. Kříž - 5 gólů (Kožlany); Nej. hráč: M. Plicka (Klášterec)Nej. výkon: J. Chmelan (LoKo "B")

 

Dorostenci si nadělili pod stromeček vítězství na LoKo CUPu!

23. 12. 2012

Konečné pořadí 4. ročníku turnaje

1. AFK LoKo "B", 2. FK Braňany, 3. Sokol Údlice, 4. AFK LoKo "A", 5. Tn. RAKO "B", 6. Tn. RAKO "A", 7. Sokol Dolany, 8. Baník Stříbro, 9. AFK LoKo "C", 10. Olympie Kožlany

Nej. brankář: T. Rosa (LoKo "C"); Střelec: L. Kučera - 8 gólů (Údlice); Hráč: A. Mijič (Braňany)

 

3. ročník - LoKo CUP 2012

25. 2. 2012

Konečné pořadí 3. ročníku turnaje

1. FK Bílina, 2. AFK LoKo "B", 3. FK Braňany Mlékárna, 4. TJ OSS Lomnice, 5. MSK Benešov n./Pl., 6. AFK LoKo "A", 7. TJ Sokol Dolany, 8. Sokol Údlice

Nej. brankář: J. Radimský (AFK LoKo "B"); Střelec: L. Vondráček - 9 branek (AFK LoKo "B"); Hráč: M. Ferko (Bílina)

 

2. ročník - LoKo CUP

18. 12. 2010

Konečné pořadí turnaje

1. SK Rakovník, 2. FK Slavoj Žatec, 3. Sokol Košťany, 4. AFK LoKo "A", 5. FK Ostrov, 6. Tatran RAKO Rakovník, 7. TJ Soběchleby, 8. Sokol Údlice, 9. AFK LoKo "B", 10. Zichovec

Nej. brankář: D. Štol (AFK LoKo "B"); Střelec: M. Rohla - 5 branek (Rakovník); Hráč: J. Hynek (Žatec)

 

1. ročník - LoKo cup

20. 3. 2010

Konečné pořadí turnaje

1. AFK LoKo "A", 2. FK ČL Neštěmice, 3. FK Klášterec, 4. AFK LoKo "B", 5. VČSA Ervěnice, 6. Sokol Údlice

Nej. brankář: D. Pagáč (Neštěmice); Střelec: J. Chmelan - 12 branek (LoKo "A")

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA