Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bilance vzájemných zápasů staršího dorostu AFK LoKo Chomutov s jednotlivými soupeři. Započítána jsou pouze utkání U19 - staršího dorostu (A i B).


VÝSLEDKY JSOU VEDENY OD SEZÓNY 2007/2008!

  BILANCE SKÓRE nejvyšší výhra
(sezóna)
nejvyšší prohra
(sezóna)
výsledky
(od nejnovějších)
1FC Dubí

3-0-3

11:15 3 : 1
(11/12)
1 : 7
(08/09)
1:2; 3:1 2:4; 1:0; 3:1; 1:7
1. FC Spořice 2-0-2 13:17 8 : 1
(10/11)
0 : 6
(09/10)
8:1; 3:2; 0:6; 2:8
1. SK Jirkov 3-1-2 19:12 8 : 1 1 : 5
(07/08)
0:2; 1:5 (doplň)
ASK Lovosice 0-1-1 5:9 - 1 : 5
(12/13)
4:4; 1:5
Baník Březenecká Chomutov 2-1-1 14:7 7 : 2
(09/10)
1 : 3
(07/08)
7:2; 4:0; 2:2; 1:3

FC Chomutov

1-2-5 9:19 3 : 2
(08/09)
0 : 4
(13/14 a 14/15)
1:2; 0:4; 2:2; 0:4; 2:3;
1:2; 0:0; 3:2
FK Baník Most (B+C) 2-1-3 10:23 6 : 1
(07/08)
0 : 8
(08/09)
0:8; 1:9; 6:1; 1:1; 2:1; 0:3
FK Bílina 2-0-6 11:17 4 : 2
(14/15)
0 : 3
(12/13)
4:2; 3:1; 0:2; 0:1; 1:3;
0:3; 2:3; 1:2
FK ČL Neštěmice 3-0-5 18:31 3 : 1
(12/13, 13/14 a 14:/15)
0 : 10
(08/09)
3:1; 2:5; 3:1; 4:5; 3:4;
3:1; 0:4; 0:10
FK Chlumčany 1-0-1 6:5 4 : 0 2 : 5  
FK Chmel Blšany

1-0-0

6:0 

6 : 0 -  
FK Jirkov - Kyjice

5-0-3

20:14 6 : 1 0 : 4  
FK Junior Děčín 1-1-4 5:17 2 : 1 0 : 5  
FK Klášterec nad Ohří

8-1-3

47:25 7 : 1 3 : 5  
FK Kozly

3-1-4

20:31 5 : 2 1 : 8  
FK Libochovice

2-0-0

4:0 2 : 0 -  
FK Litoměřice 1-1-4 7:17 4 : 2 1 : 5  
FK Litvínov

1-3-4

5:19 2 : 1 0 : 5  
FK Louny

2-4-4

15:24 4 : 3 0 : 5  
FK Rumburk

1-0-0

3:0 3 : 0 -  
FK Postoloprty

8-4-1

39:23 8 : 1 2 : 6  
FK Slavoj Žatec

5-0-7

18:37 3 : 1 0 : 8  
FK Slovan Jirkov

4-0-0

22:3 9 : 1 -  
FK Tatran Kadaň

2-0-8

7:30 2 : 1 1 : 11  
FK Ústí nad Labem

0-0-2

3:10 - 3 : 9  
FK Vroutek

5-0-5

43:23 13 : 2 0 : 6  
Hvězda Trnovany

1-1-2

6:9 3 : 1 1 : 5  
Jiskra Kovářská

3-0-3

18:13 8 : 2 1 : 5  
Středohor Dobroměřice

0-0-2

2:5 - 1 : 3  
MSK Benešov n./Pl.

0-0-2

4:9 - 2 : 6  
SFK Meziboří

5-0-1

27:4 10 : 1 2 : 3  
SK Cítoliby

8-2-4

52:18 10 : 1 1 : 8  
SK Černčice

4-2-2

30:18 11 : 0 0 : 4  
SK Havran Kryry

1-1-7

18:26 3 : 2 3 : 5  
SK Kopisty

4-1-3

24:15 7 : 2 2 : 5  
SK Mondi Štětí

0-0-4

4:14 - 2 : 6  
SK Plaston Šluknov

2-0-0

6:2 3 : 1 -  
SK Slavětín

3-0-1

26:7 12 : 1 0 : 3  
SK Strupčice

5-0-2

24:11 7 : 0 0 : 5  
Slavoj Droužkovice

2-1-1

8:6 3 : 1 2 : 3  
Slovan Vejprty

5-0-3

42:16 11 : 1 2 : 4  
Sokol Březno

2-0-0

9:3 8 : 2 -  
Sokol Domoušice

1-0-1

12:2 11 : 0 1 : 2   

Sokol Horní Jiřetín

2-0-0

5:1 3 : 1 -  
Sokol Chožov

2-0-2

13:14 6 : 0 2 : 8  
Sokol Košťany

7-1-4

30:18 5 : 0 1 : 4  
Sokol Lenešice

2-0-0

19:1 10 : 1 -  
Sokol Obrnice/Baník Souš 0-0-4 4:12 - 0 : 3  
Sokol Otvice

1-1-2

9:9 5 : 2 0 : 2  
Sokol Srbice

1-0-1

2:5 2 : 0 0 : 5  
Sokol Tuchořice

0-0-2

1:4 - 1 : 3  
Sokol Údlice

4-0-1

13:3 5 : 0 1 : 2  
Tatran ZKZ Podbořany 6-2-4 38:25 12 : 0 1 : 7  
TJ Hrob

2-0-0

12:5 9 : 3 -  
TJ Krásný Dvůr 4-0-3 31:13 13 : 1 0 : 3  
TJ Lišnice Polerady 2-0-0 10:5 6 : 2 -  
TJ Proboštov 3-0-3 12:17 4 : 3 1 : 6  
VČSA Ervěnice 7-2-5 38:32 8 : 1 1 : 6  
VOŠ a SOŠ Roudnice 1-1-4 10:29 6 : 0 0 : 10  
TJ Vrbno nad lesy

3-1-0

17:6 6 : 1 -  

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA