Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report

Příspěvky

REPORT: Oba celky LoKo nezvládly čtvrtfinále, na LoKo CUPu letos končí na 6. a 7. místě

17. 12. 2016

LoKo CUP 2016 - kategorie U15

1. Mostecký FK U15, 2. ČL Union Beroun "B", 3. ČL Union Beroun "A", 4. FK SEKO Louny "A", 5. Mostecký FK U14, 6. AFK LoKo U14, 7. AFK LoKo U15, 8. 1FC Dubí, 9. FK Slavoj Žatec, 10. TJ Vaňov, 11. FK SEKO Louny "B", 12. SK Kročehlavy

Nej. brankář: V. Hasil (Louny A); Nej. střelec: R. Novák - 6 gólů (Most U15); Nej. hráč: A. Cerman (LoKo U14)

 

Dorost po třech letech zpět v 1.A třídě, starší a mladší žáci budou hrát KP

26. 7. 2015

v pondělí 29. června proběhlo losování ÚKFS pro ročník 2015/2016

 
 

REPORT: Jak jsme dostali nášup...

23. 5. 2015

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu - Ústecko - 27. kolo

VOŠ a SOŠ Roudnice - AFK LoKo Chomutov = 10 : 1 (3:1) a 5 : 1 (1:1)

branky U19: 9., 44., 47., 65., 69., 80. a 81. Vokoun, 30. Konečný, 75. Menčo, 77. Kratochvíl - 5. Vondráček

 

Stříbrní hoši od Cidliny

31. 1. 2015

Halový turnaj staršího dorostu v Chlumci nad Cidlinou /Slavíčkova hala/

1. FK Újezd nad Lesy, 2. AFK LoKo Chomutov, 3. SK Pardubičky, 4. FK Chlumec n./C. U19, 5. Níňos FC Praha, 6. TJ S. Stodůlky, 7. B. Kolín, 8. SK Přelouč, 9. FK Chlumec n./C. U17, 10. FK Viktoria V. Osek, 11. FK Slovan Lysá n./L., 12. TJ S. Týnec n./L.

 

Dorostenci odehráli první turnaj v sezóně...

13. 12. 2014

Konečné pořadí turnaje: pořadatel FK Ostrov /hráno ve SH ve Spořicích/

1. Sokol Údlice, 2. AFK LoKo Chomutov II., 3. FK Ostrov I. 4. FK Ostrov II., 5. AFK LoKo Chomutov I., 6. Baník Stříbro

 

REPORT: Dorostenci se protlačili na GAMA CUPu až do čtvrtfinále!

28. 6. 2014

Dorostenci skvěle reprezentovali oddíl na GAMA CUPu 2014.

Oba naše týmy byly věkově nejmladší ne všech 43 celků, přesto se skvěle umístili.
Mladší dorost skončil v šestnáctifinále (nejlepších 32), starší borci prošli až do čtvrtfinále, kde vypadli s pozdějším finalistou. Více než důstojná rozlučka s krásnou jarní částí!

1. SK Kladno 92, 2. Saldo, 3. Pepa team, 4. Jablíčka Chomutov, 5.-8. AFK LoKo dorost

 

SVIT cup: Co je to balon?

2. 3. 2013

Konečné pořadí 1. ročníku turnaje SVIT CUP

1. Viet Chomutov, 2. "FC Co Je To Balon", 3. FC Svit bar, 4. FC Václavská
ve čtvrtfinále vyřazeni: FC Panther, Tým snů, Rudá Hvězda, FC buldoci 2012

 

LoKo CUP tentokráte zůstal doma!

23. 12. 2012

 Shrnutí LoKo CUPu

 
 

REPORT: Dorost při premiéře po návratu do KP prověří Bílina, žáci začnou u nováčka v Krupce

2. 7. 2012

po losování ročníku 2012/13...

 

Trenéři porazili výběr dorostu i potřetí, úřadoval "Collina"!

16. 6. 2012

Exhibiční utkání - sobota 16. června 2012 od 17:00

"STARÁ GARDA" - výběr dorostu a st. žáků = 2 : 0 (0:0)

 

Branky: 59. Chýle a 64. Maršálek (P)

 


 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA