LFS 2016 - den třetí (1.8.)

1. 8. 2016

pondělí 1. srpna 2016
   Pondělní program na LFS byl výrazně zaměřen na práci s míčem.

lfs1.jpg   Dopoledne se kluci vyřídili v albrechtickém areálu Kamenice, kde se po úvodním výživném rozběhání a rozcvičce (cca 40 minut) přesunuli na hrací plochu místního dobře připraveného hřiště, kde jsme pilovali především kombinaci na jeden dotek. V závěru si kluci zahráli fotbálek.

Odpoledne se poté přesunuli na mini UMT v Tanvaldu, kde rozehráli "Šopfén Cup". Kluci se rozdělili na Spartu, Slavii a Liberec a 1. kolo turnaje vzala většina z nich hodně vážně. Všechny tři duely byly velice vyrovnané, všechny skončili hubeným vítězstvím o jedinou branku. Především pak duel Sparty s Libercem se vůbec nehrál v rukavičkách a spravedlivý rozhodčí se měl co ohánět. Např. Pepa Adamiczký stihl za dva zápasy (zápas 2*14 minut) tři žluté karty. Každopádně po prvním kole jsou na tom nejlépe Sparťani, naopak bez bodu je Liberec. Uvidíme co odvety. Tabulka lfs2.jpgturnaje přiložena níže.

Po večeři jsme se opět přesunuli ven a rozehráli turnaj v nohejbale. Průběžné výsledky přineseme později, zatím mají všichni odehráno jedno utkání. Stejně tak to platí v turnaji ve FIFĚ, 16 účastníků má za sebou jedno utkání, výsledky zveřejníme po základní skupině, rozběhl se též turnaj ve stolním tenise. Není však moc času, takže turnaje postupují výrazně pomaleji než v předchozích letech.

Co se počasí týče, je famózní. Teploty se pohybují mezi 17 a 23 stupni, takže pro přípravu oproti loňským extrémním horkům je to skvělé. Určitě i proto, je na hráčích vidět výrazná únava, nicméně většina se zatím hodně snaží a pracuje na sobě. Blíží se nám též první přípravné utkání. Uvidíme, jak ho kluci s nahromaděnou únavou, především v nohách (což je krásně vidět při chůzi do a ze schodů :)) zvládnou.