Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. ročník - LoKo CUP

18. 12. 2010

2. ročník - 18. prosince 2010 v městské hale Chomutov

Obrazek 

Skupina A: AFK LoKo "A", Ostrov, Soběchleby, Žatec, Zichovec 

Skupina B: SK Rakovník, Košťany, Tatran RAKO Rakovník, Údlice, AFK LoKo "B"

ROZLOSOVÁNÍ

  1 A   TJ Soběchleby - AFK LoKo "A"   0 : 0  
 

2

B   AFK LoKo "B" - SK Rakovník   0 : 2  
  3 A   FK Slavoj Žatec - SK Zichovec   5 : 0  
  4 B   Sokol Údlice - Sokol Košťany   0 : 2  
  5 A   FK Ostrov - TJ Soběchleby   2 : 0  
  6 B   Sokol Košťany - Tatran RAKO Rakovník   0 : 0  
  7 A   AFK LoKo "A" - FK Slavoj Žatec   1 : 1  
  8 B   SK Rakovník - Sokol Údlice   2 : 0  
  9 A   FK Ostrov - SK Zichovec   5 : 0  
  10 B   AFK LoKo "B" - Tatran RAKO Rakovník   0 : 0  
  11 A   SK Zichovec - AFK LoKo "A"   0 : 5  
  12 B   SK Rakovník - Sokol Košťany   2 : 0  
  13 A   FK Slavoj Žatec - FK Ostrov   2 : 0  
  14 B   Sokol Údlice - AFK LoKo "B"   1 : 0  
  15 A   TJ Soběchleby - FK Slavoj Žatec   0 : 2  
  16 B   Tatran RAKO Rakovník - SK Rakovník   1 : 4  
  17 A   AFK LoKo "A" - FK Ostrov   1 : 0  
  18 B   Tatran RAKO Rakovník - Sokol Údlice   1 : 0  
  19 A   SK Zichovec - TJ Soběchleby   0 : 5  
  20 B   Sokol Košťany - AFK LoKo "B"   1 : 1  

Skupina A
  #     Tým   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     FK Slavoj Žatec   4   3   1   0   10 : 1   10  
  2.     AFK LoKo Chomutov "A"   4   2   2   0   7 : 1   8  
  3.     FK Ostrov   4   2   0   2   7 : 3   6  
  4.     TJ Soběchleby   4   1   1   2   5 : 4   4  
  5.     SK Zichovec   4   0   0   4   0 : 20   0  

Skupina B
  #     Tým   Z   V   R   P   Skóre   B  
 
  1.     SK Rakovník   4   4   0   0   10 : 1   12  
  2.     Sokol Košťany   4   1   2   1   3 : 3   5  
  3.     Tatran RAKO Rakovník   4   1   2   1   2 : 4   5  
  4.     Sokol Údlice   4   1   0   3   1 : 5   3  
  5.     AFK LoKo Chomutov "B"   4   0   2   2   1 : 4   2  

 

      SEMIFINÁLE      
 

1

  FK Slavoj Žatec - Sokol Košťany   2 : 1  
  2   SK Rakovník - AFK LoKo Chomutov "A"  

1 : 1 (2:0 pen)

 
             
      O UMÍSTĚNÍ      
  o 9.   SK Zichovec - AFK LoKo Chomutov "B"   0 : 5  
  o 7.   TJ Soběchleby - Sokol Údlice   1 : 0  
  o 5.   FK Ostrov - Tatran RAKO Rakovník  

2 : 2 (2:0 pen)

 
  o 3.   Sokol Košťany - AFK LoKo Chomutov "A"  

1 : 1 (6:5 pen)

 
  FINÁLE   FK Slavoj Žatec - SK Rakovník   0 : 1  

Konečné pořadí 2. ročníku turnaje LoKo cup
  #     Tým              
 
  1.     SK Rakovník              
  2.     FK Slavoj Žatec              
  3.     Sokol Košťany              
  4.     AFK LoKo Chomutov "A"              
  5.     FK Ostrov              
  6.     Tatran RAKO Rakovník              
  7.     TJ Soběchleby              
  8.     Sokol Údlice              
  9.     AFK LoKo Chomutov "B"              
  10.     SK Zichovec              

 Nej. brankář: Daniel ŠTOL (LoKo "B"); Střelec: Michal ROHLA - 5 branek (SK Rakovník); Nejlepší hráč: Jan HYNEK (FK Slavoj Žatec)

 

rozhodčí: Ladislav VONDRÁČEK, Karel ZAVADIL, Petr HORČIČKA

místo konání: Městská sportovní hala v Chomutově

 

Všem zúčastněným týmům děkujeme a věříme ve vaši účast v dalších ročnících.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA